Tamer Grup ,b53e19288eb68b246d95aa21ac5d5e93

Ülkemiz ve dünyada edinmiş olduğu tecrübe ve güvenilirliği ile sürekli gelişim felsefesine dayalı global  stratejisi ile 46 yıla  varan süredir bulunduğu  sektöre  liderlik etmektedir.

Tamer Grup , etik değerleri ile en yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlama misyonu ile dinamik yapısı ile hakettiği değeri bulmanın onurunu yaşamaktadır.

Tamer Grup temellerini ülkemizde hızla geliştiren inşaat sektörüne yön vermek adına 1977 yılında Tamer İnşaat Çelik Kalıpları firması ile atmıştır.Tamer İnşaat Çelik Kalıpları firması Çelik Kalıp Sistemleri , İskele Sistemleri ,Tünel Kalıp Sistemleri gibi sistemlerin ve aksesuarların uygulanacağı projeleri çözümleyerek en yüksek kalitede üretimini gerçekleştirmektedir.Tamer İnşaat Çelik Kalıpları, yarım asıra yakın tecrübesi ile bulunduğu sektöre yön veren ve kendini  her zaman geliştiren inovatif bir kuruluştur.

Tamer Grup ,sahip olduğu yetkinliği yanında sac, boru , profil ve hadde ürünleri sektörüne aktarmayı hedeflemiş ve 1987 yılında Sim Sac  Profil Demir firmasını kurmuştur.Sim, 45 yıla varan tecrübesi ile bulunduğu sektöre başarı ile hizmet etmektedir .

Tamer Grup , 2000 yılında yeni bir yüzyıla başlayacak olmanın heyecanı ile yeni bir hedef belirlemiş mühendislik ve müşavirlik alanında faaliyet veren Tamer Mühendislik firmasını kurmuştur.Tamer Mühendislik , mühendislik ve müşavirlik faaliyetlerinin yanı sıra sahip olduğu Türkiye’nin en büyük kiralık iskele ve kalıp sistemleri stoğu ile sektör lideri olarak hizmet  vermektedir.

Tamer Grup , sahip olduğu misyon gereği her zaman insan sağlığına yüksek  önem vermiştir.Bu yüzden 2006 yılında Büyük Ortadoğu Tıp Merkezi’ne ortak olmuştur. Bu alanda sağladığı başarıyı 2009 yılında 19 Mayıs Hastanesine iştiraki ile sorumluluklarını arttıran Tamer 2015 yılında ise Özel Ortadoğu Hastanesini hizmete sunacaktır.

Tamer Grup , 2009 yılında ise Metals markası ile üretim yapan Sonbay Boru Profil A.Ş.’yi bünyesine katarak boru ve profil sektörüne giriş yapmıştır.Sonbay Boru ve Profil , kare ve dikdörtgen profiller , sanayi boruları , paslanmaz çelik borular ve profil , asma tavan alçıpan profilleri , özel yapı profilleri , mobilya endüstrisine yönelik profiller  ve cephe kaplama profilinin üretimini başarı ile gerçekleştirmektedir.

2015 yılına büyük bir heyecan ve hızla başlayan Tamer Grup, İstanbul ve çevresine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla iskele ve kalıp satış-kiralama faaliyetlerini gösteren Tamer İstanbul İskele ve Kalıp Sistemleri A.Ş.’i kurmuştur.

Tamer Grup, insanlığa ve ülke ekonomisine verdiği önemden dolayı bünyesindeki tüm şirketleri ve iştirakleri ile yüzlerce kişiyi istihdam etmektedir. Bunun yanı sıra  yer aldığı sektörlerde en yüksek kalitede ve uluslar arası standartlarda hizmet ve ürünler sunmaktadır. Sürekli büyümeyi hedefleyen Tamer Grup sahip olduğu ilkelerle yeni yatırımlara yön verecektir. Tamer Grubunun iş tecrübesi ve sunduğu ürünler sizlerin emek, zaman ve para tasarrufunuzun güvencesidir.

Vizyonumuz

Dünyanın en kaliteli ve pratik çözümlerini sunan İskele ve Kalıp sektöründe tüm dünyaya yön veren ve sektörümüzde ilk tercih edilen kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Yüksek kaliteli , hızlı ve esnek proje çözümleme yöntemleri ile inşaat çelik kalıpları ve iskele sistemleri sektöründeki yenilikleri ülkemize kazandırmaktır.