1Tamer Grup, faaliyete geçtiği ilk günden beri en yüksek seviyede özveri ile hizmet sunmaktadır. Tamer Kalıp ve İskele Sistemleri Şirketi, Tamer Grubun temellerini oluşturmuş, bilgi birikimini edinmesini sağlamış, Türkiye’de sektör lideri konuma ulaşmış ve dünyada tanınan bir kuruluş olmuştur.

Tamer Grup 1977 yılından beri sahip olduğu uzmanlıkları başka sektörlere aktarmış ve yetkinliklerini artırarak Tamer Grup ailesini her geçen gün genişleterek yol almaktadır. Geçtiğimiz asırda hedeflerimize ulaşmış ve inovasyon çağında kendimizi geliştirmek adına yeni hedefler koymuş ve onlara ulaşmak için başarıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hedefimiz, Türkiye’nin ekonomisini güçlendirmek için üzerimize düşeni başarı ile gerçekleştirmek,  ihracat faaliyetlerimiz ile ülkemizin hedeflerine ulaşmasında katkı sağlamak, istihdam sağlamak ve ürettiğimiz ürünler ile sunduğumuz hizmetleri en yüksek kalitede sunmaktır.

Hedeflerimize ulaşmak için gayret ederken önceliğimiz insan sağlığı, çevre duyarlılığı ilkelerinden ödün vermeden çalışmaktır.

46. yılımızı kutlarken, bu güne gelmemizdeki en büyük sebebin sürekli gelişim felsefesi ile yola çıkmak olduğunu söylemekten gurur duyuyorum. Prensiplerimiz doğrultusunda Tamer Grup ailesini büyütmeyi hedeflemekteyiz ve tüm girişimlerimizde insanlığa olan bağlılığımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Saygılarımla;

Ekrem Tamer

Tamer Grup Yönetim Kurulu Başkanı